Bijzondere grote commode ca. 1900. Notengefineerd en rondom compleet ingelegd met rocailles en bieswerk . Ook de poten zijn ingelegd ,met origineel beslag en sloten. Waarschijnlijk vroeger met spiegel. 103x130x55cm. Cond.: R