Bijzonder antiek zakhorloge in bijzondere BWG zilveren kast met bewerking. Voorzien van witte emaille wijzerplaat, wat beschadigd en een wijzer ontbreekt. Johnson at Walton. Horloge moet gerestaureerd worden. ø 55mm. Voorzien van belastingkeur voor nieuwe zilveren werken van nationale oorsprong.