Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies.
Cookies-informatie en meer
Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies.
Cookies-informatie en meer
Antieke vermoedelijk Käthe Kruse pop + kinderwagen
Startprijs 1.100 EUR
niet verkocht
Beschrijving
Zeldzame antieke grote Duitse vermoedelijk Käthe Kruse pop met beschilderd stoffen hoofd en geschilderd haar. Iets verf af. Reparaties bij buiknavel. Träumchen. Met kinderwagen, circa 1940. Afmeting: 47 cm. In redelijk/goede staat.