Engelse staande klok. 18e Eeuw. Met vurenhouten klokkast, achtdaags-uurwerk, datumaanduiding. Gesigneerd Batnise Cockermouth. Messing wijzerplaat met originele wijzers. Afmeting: H 215 cm. In goede staat.