Vijf oude/antieke porseleinen figuren etc. Bestaande uit: Jugendstil Bisquit barometer, man met luit, circa 1900, Nr.: 38008, minimale chip. Bisquit porseleinen figuur met waterlelie schaal roos, enkele chips + arm gelijmd. Twee maal kaketoe, Nev. Tettau, goed. En een figurengroep, onduidelijk, 20e eeuw, beschadigd. Afmeting: 19 - 42 cm. In redelijk/goede staat.