Oude Chinese kraag vaas fam rose met figuren decor 20 e eeuw,38 cm cond G en Familie Rose dekselvaas met rood bodemmerk. Bovenrand gerestaureerd omstreeks 1900. Afmeting: H 31 cm. In redelijk/goede staat.