Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Drie Familie Rose kopjes + twee rijstkommen, 20e eeuw + twee rijstkommen, Familie Verte, waarvan één beschadigd. Afmeting: ø 9,5 - ø 16 cm. In redelijk/goede staat.