3 Delen aardewerk. 1x Oud Petrus Regout schaal Maastricht Verso (aangeboden door oliefrabiek Calve delft 20-er jaren) 9xø11cm. 2x Soepkommen met onderschotels gemerkt Schwandorf Handmalerei 20e eeuw. 4x32x23cm. Cond.: U