Bijzondere antieke Franse Leton horlogekast met aan de achterzijde een prachtige emaille beschildering, wat beschadigd. Voorzien van origineel glas. In de rand aan de voorzijde ontbreken diverse steentjes. ø 50mm. Frankrijk rond 1780. In redelijk goede staat.