2 Blauw Chinese schotels 18e eeuw. 1 Grote ronde schotel met geribte rand en landschapsdecor, rand met bloemdecor. Schotel is gerestaureerd met 5 nagels aan de achterkant, randbeschadiging 5xø28cm. 1x Ronde schotel met bloemdecor en lichte randbeschadiging 5xø23,5cm.