Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies.
Cookies-informatie en meer
Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies.
Cookies-informatie en meer
3 Delen divers blauw o.a; 1x Delfts blauwe schotel van de KLM Royal Dutch Airlines 1919 - 7 Oct. - 1949. Handbeschilderd ø29,5cm. Cond.: G 1x Blauwe dekselschaal met oortjes 20e eeuw 14xø21,5cm. Cond.: G 1x Delftsblauwe schenkkan met oor H.:27,5cm.