2x 19e eeuwse aquarellen, Stilleven + stadsgezicht
Startprijs 60 EUR
niet verkocht
Beschrijving
Twee 19e eeuwse aquarellen. Eén maal J. Reckerd jr. 1850. Stilleven met fruit. Of J.R. Eckerd. Eén maal A.J. Brown. Engelse School. Stadspoort mediterrane. Afmeting: 21 x 27 cm. / 23 x 32 cm. In goede staat.