Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. Eén maal bloemvaas decor, minimale chips. Eén maal heilige figuren in hemel. Haarlijnen bodem, zes-tekens bodemmerk. Afmeting: ø 23,7 - ø 26,3 cm. In redelijke staat.