Antieke 18e eeuwse zeldzame Zutphense 835/000 zilveren vork met Haags Lofje. Mr. Willem Carel van Meurs-Zutphen. Jaarletter GC= anno 1774. Lengte: 19,5 cm. Gewicht: circa 54 gr. Herkeur ZII initialen achterkant steel. In goede staat.