19e Eeuws porseleinen theeservies met blindmerk W.G. + C2. Bestaande uit: Theekan, greep gelijmd. Melkkan + suikerpot. Schaal. Zes kop en schotels. Minimale chip mogelijk. Twee maal haarlijn. Afmeting: 7 - 17 cm. In redelijk/goede staat.