Twee maal antiek Chinees porselein. Eén maal Familie Verte kom met vogel, hert en bodemmerk, haarlijn + chip. Eén maal kop en schotel met floraal decor, gecontourneerd, chip. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 9 - 16 cm. In redelijke staat.