Vier 18e - 19e eeuwse porselein en Delftse Fayence borden. Eén maal florale plooischotel, bodemmerk, haarlijn. Eén maal 18e eeuws Chinees porseleinen bord, floraal, haarlijnen. Eén maal Makkum schotel, floraal, circa 1920. Eén maal Delftse schotel, chinoiserie decor, randschade. Afmeting: ø 20 - 24 cm. In redelijke staat.