Zes maal oud/antiek divers porselein. Bestaande uit: Eén bloempot Limoges France. Twee amfora vaasjes in Weense-stijl, circa 1900, één deksel + oor gelijmd. Eén Herend kaarskandelaar. Eén dekselvaas, verguld, 20e eeuw. Eén snuifdoos Limoges France. Dresden schaal, beschadigd. Afmeting: 6 - 19 cm. In redelijk/goede staat.