Fraai zilver verguld collier, 925/000, met vossenstaart schakel met bollen, in het midden gespleten met ingelegde panteraschakel in wit/ rosé en geel vergulding. Voorzien van bakslot metveiligheid. Breedte 4,5-9mm. Lengte 46 cm. ca 28,7 gram. In goede staat