Uitgebreid antiek porseleinen theeservies met Chinese Lange Lijs decor. Circa 1900. Gemerkt F. Bestaande uit: 22x kopjes + 22x schotels, 3x melkkan, 9x schalen, 12x borden, 3x suikerpot, 2x koffiekan, 1x theekan (chip), 1x comfoor, 3x botervloten, cakedoos, kom, koekjestrommel en 12x eierdoppen. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 4 - 36 cm. In redelijk/goede staat.