Vier maal antiek Chinees porselein. Twee 19e eeuwse schalen, Foo-hond, tekst, floraal, bodemmerk, goed. Eén pap-bordje, Familie Rose/vogel decor, haarlijn. Eén kom, Amsterdams' Bont, haarlijnen. Afmeting: 15 - 19 cm. In redelijk/goede staat.