Set zilveren strooilepels, 833/000, met een rechthoekig gezaagde bak met spijlen en bloemdecor, voorzien van een steel met filetrand. MT.: P.Schmitz, Leeuwarden jl.:V:1830. Totaal ca 55 gram. Beiden voorzien van restauratie.