Floraal handbeschilderd ringenbakje. Gemerkt Villeroy & Boch. Voorzien van een 835/000 zilveren greep in de vorm van een zeilboot staand in c-voluten. Mr. R.W. Kijlstra-Leeuwarden. 20e Eeuw. In goede staat.