Ongesigneerd? 19e Eeuw. Toegeschreven aan Stroebel. 1821 - 1905. Hollands 17e eeuws interieur met zittende figuur en twee honden. Behoeft reiniging. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16,3 x B 12,3 cm. In goede staat.