19e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met speelwerk op acht bellen, kwartierslag, seconden en maanstand. Uurslag op gongspiraal + aan/uit functie. Met volle Korintische zuilen en vergulde messing capitellen. Met plated en vergulde messing wijzerplaat. Afmeting: H 250 cm. In zeer goede staat.