Zes maal 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kopjes + één schotel. Met landschappen/peterselie decor. Enkele chips + één kopje gelijmd, Schotel haarlijn + chips. Afmeting: ø 8 - ø 12 cm. In redelijk/goede staat.