Lot 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Drie kleine kop en schotels, waarvan twee schotels + één kopje haarlijn. Twee chocolade kop en schotels + deksels. Haarlijnen + restauratie. Afmeting: 7 - 15 cm. In redelijke staat.