Vier Chinees porseleinen Queng Lung borden. 18e Eeuw. Bestaande uit: Papbord, haarlijn + chips. Drie octagonale borden met landschap decor. Eén bord gerestaureerd, één bord haarlijn, één bord goed. Afmeting: 17 - 22,5 cm. In redelijke staat.