Vijf delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden, met landschap + floraal decor, beide haarlijn. Familie Rose kom, haarlijn. Afmeting: 15 - 24 cm. In redelijke staat.