Drie diverse antieke fotolijsten. 1x Messing verguld, 19e eeuw. 1x Messing vernikkeld met kruis en gravure, 19e eeuw. 1x Brons, historisme met putti, circa 1880. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.