Zeldzame 17e - 18e eeuwse Delftse polychroom Fayence botervloot. Gemerkt APK. Letters W.V. Octagonaal met fijn geschilderd decor, rondom met goud/zeegezicht met figuren decor. Afmeting: 9 x 11,5 x 12 cm. In goede staat.