Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Twee maal Imari met floraal/goud decor. 1x Chips + 1x haarlijn. Eén Familie Rose met floraal/vogel decor. Kapot. Afmeting: Ø 27 - Ø 28,5 cm. In matig/redelijke staat.