Zeer fraaie verzameling met zeven Engelse zilveren zwavelstokdoosjes, 925/000, Groot rechthoekig model versierd met floraal graveerwerk, MT.:J.R. Griffin, Chester, jl.: S:1918, 4,5x5,5cm. Gladmodel, MT.: Onduidelijk, Chester, jl.: L:1911, 3,5x4,5cm, iets gedeukt, Een klein model met floraal graveerwerk en monogram, MT.: W.J.Myatt & Co Ltd, Birmingham, jl.: m:1911, 3x4cm, een klein model met floraal graveerwerk met monogram, MT.: Brishton's Ltd, Birmingham, jl.: o:1913, 3x4cm. Een gladmodel met sierlijke monogram gravure, MT.:Henry Williamson, Birmingham, jl.:z:1924, 3,5x5cm, Een met graveerwerk versierde vespa met schild, MT.: Williams Birmingham, jl.:f:1905, 4x5cm, sluit niet helemaal, en een vespa met gedreven florale bewerking met monogram. MT.: Turner & Simpson, Birmingham, jl.: Y:1898. 4x5cm. Totaal ca 160 gram. In goede staat.