Geelgouden ring, 585/000, met robijn en diamant. Ring met een grote rozet bezet met 9 gefacetteerde robijnen en 8 diamanten met een oudslijpsel. ø kop 18 mm. ø 52, ca 8,0 gram. De band is aan de binnenzijde voorzien van een gravure. 3 zetkastjes iets beschadigd, verder in goede staat