Zilveren zakhorloge, 800/000, met rosé vergulding, bewerkte wijzerplaat en aan de achterzijde een afbeelding met paard. Het horloge, ø 47mm, is voorzien van een zilveren chatelaine met bloemapplique en een stalen eeuwig durende kalender. ø 42mm.