T.K. Soper. Engelse School. 19e Eeuw. Waarschijnlijk Thomas James Soper. 1836 - 1890. Engels landschap met figuur en pakezel langs rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 28 cm. In goede staat.