Antiek Hollands mahoniehouten Louis Seize cilinder secretaire met mooie trapvormige lades en origineel beslag. Mooi binnenleven met vergulde capitellen. Circa 1800. Afmeting: 122 x 145 x 61 cm. In goede ongerestaureerde staat.