Vier oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. (1) Meisje met eenden, Tengra Spain, goed. (2) Duitse Dresden porseleinen kandelaar met figuur/rozen, goed. (3) Ballerina, Schierholz? tutu beschadigd. (4) Figuren groep, Lucru, jurken beschadigd. Afmeting: 21 - 29 cm. In redelijk/goede staat.