Vijf delen Chinees porselein. Bestaande uit: Eén capucijner Familie Rose kom, één chip. Vier maal 18e eeuwse Chinese borden, divers. Onder andere; koekoek in 't huisje, drie beschadigd/haarscheuren. Afmeting: Ø 14,5 - 23 cm. In matig/goede staat.