Vijf delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit; Gemberpot, twee octagonale schotels (chips), 18e eeuws Chinees floraal bord (gelijmd), 18e eeuws Chinees bord met tuin decor (beschadigd). Afmeting: 10 - 22 cm. In matig/redelijke staat.