Zeven delen Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf octagonale schotels met floraal decor, 19e eeuw, chips. Eén gemberpot met bloesem decor. Eén drakenvaas, circa 1900, haarlijn. Afmeting: 13 - 25 cm. In redelijk/goede staat.