Zilveren opdienlepel, 833/000, met grote ovale bak en op de steel voorzien van een meandergravering. Aan de achterzijde bij de bak zit een florale gravure. MT.: toegeschreven J.Beling, Leeuwarden jl.:z:1884. ca 186 gram. 33 cm. Lichte beschadigingen aan de steel en een deukje in de bak. Verder in goede staat