Monogram IZ, Gevangene wordt erotisch gevoed bij kaarslicht
Startprijs 200 EUR
200 EUR
Beschrijving
Monogram IZ. 19e Eeuw. Gevangene wordt gevoed bij kaarslicht door zijn dochter. schilderij is geschilderd na het verhaal van Caritas Romana/ Cimon en Pero. Olieverf op paneel. Krimpnaad in paneel. Afmeting: H 33 x B 23 cm. In redelijk/goede staat.