Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Acht 19e eeuwse Chinees porseleinen Capucijne schotels met daarbij zes koppen en één kom. Kom is goed. Zeven schotels goed, één gerestaureerd. Vijf kopjes goed, één gerestaureerd. Afmeting: 7 - 15 cm. In redelijk/goede staat.