Antieke Chinees porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: drie kopjes + vier schotels. 18e Eeuw. Met tuin/floraal decor. Kopjes goed, twee schotels minimale chip, twee schotels haarlijn. Afmeting: 8 - 13 cm. In redelijk/goede staat.