Gedreven zilveren roomkom met afbeeldingen van vruchten met bladeren op ronde voet. Onduidelijke merken. Vermoedelijk 18e eeuw. Afmeting: H 7 x ø 11,5 cm. Gewicht: circa 107 gr. Gerestaureerd, verder in goede staat.