Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen servies met Encre de Chine decor, landschap met figuren met amor en engel in hemel + goud decor. Enkele beschadigingen onder andere aan schenkkan en theebus. Kommen/kopjes goed. Minimale chips. Vijf schotels haarlijnen. Vier schotels goed. Afmeting: 8 - 18 cm. In redelijk/goede staat.