Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte kop en schotels met floraal/karaktertekens decor. Waarvan: Vier schotels goed, één schotel haarlijn, één schotel chip, koppen allemaal goed. Afmeting: 4 x Ø 8,5 cm. In redelijk/goede staat.