Zilveren thorapointer, 84 zolotniks, 875/000, versierd met opgelegde elementen met o.a. druivenbladeren, een Davidster, een Menora en een leeuw. lengte 36 cm. ca 47 gram. Iets gedeukt verder in goede staat