Antieke 18e eeuwse zilveren strooilepel met ronde ajour gezaagde bak met florale rand, steel met kruis en springende leeuw. Schoonhoven j.l.: T. Anno 1791. Afmeting: L 15,5 cm. Gewicht: circa 22 gram. Aanzet gerestaureerd. In redelijk/goede staat.